Admin/ фебруар 13, 2024/ Вести

Данас, 13. фебруара 2024. године, припадници Министарства унутрашњих послова Србије одржали су изузетно корисну и информативну презентацију за наше ученике на тему превенције вршњачког насиља. Током презентације, полицијски службеници су разговарали са ученицима о различитим облицима вршњачког насиља, укључујући физичко, вербално, емоционално и онлајн насиље. Они су такође пружили савете и стратегије како да се препознају и пријаве облици насиља и како да се изгради позитивна клима учења у школи.

Презентација је била интерактивна, а ученици су имали прилику да поставе питања и добију одговоре од стручњака.

Презентација: Превенција вршњачког насиља

Директор наше школе изразио је задовољство сарадњом са Министарством унутрашњих послова и нагласио је важност превенције вршњачког насиља у школи.